Farkhosting İnternet Hizmetleri

Gönderen Konu: Bir aile şokta! "Öldü" denilerek yakılan yaşlı kadın iki hafta sonra eve döndü  (Okunma sayısı 44 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Qupido♬

  • If you can't see yourself in my eyes when you look at it then just fuck off.
  • Qupido
  • *
  • İleti: 6839
  • Cinsiyet: Bayan
  • Gerçekçi ol, imkansızı iste!
 
Bir aile şokta! "Öldü" denilerek yakılan yaşlı kadın iki hafta sonra eve döndü


 
Hindistan'da hastanede Kovid- 9 tedavisi gören 70 yaşındaki Muktyala Girijamma'nın ailesine doktorlar yaşlı kadının hayatını kaybettiğini söyledi. Aile cenaze töreni sonrası kadını yaktı. Muktyala'yı kaybettikleri için büyük üzüntü yaşayan aile Muktyala'nın iki hafta sonra eve geri dönemsi üzerine büyük bir şaşkınlık yaşadı.


 


Olay, Jaggaiyapet şehrinde bulunan hastane yetkililerinin Muktyala'nın kimliğini başka bir kadının kimlik bilgileri ile karıştırmasından dolayı meydana geldi.

 


12 Mayıs'ta virüs kaptığı için hastanede tedavi altına alınan Muktyala'nın kocası, eşinin durumunu öğrenmek için hastaneye gitti. Fakat karısını odasında bulmayınca yetkililere sordu. Yetkililer, kendisine karısının başka bir odaya alındığını söyledi. Fakat kocası tüm odaları kontrol etmesine rağmen, Muktyala'yı bulamadı.

 


Hastanede yapılan arama sonucunda hastane yetkilileri aileye Muktyala'nın öldüğünü ve cansız bedenini morgda bulduklarını söyledi.


İki hafta sonra öldü sanılan Muktyala, evine göre dönünce aile büyük şok yaşadı.

 


Muktyala, yaptığı açıklamada ailesinden hiç kimsenin kendisini ziyarete gelmemesine üzüldüğünü iyileştiğinde kendisini eve getirecek kimse olmadığı için kendi imkanları ile eve geldiğini ve ailesinin kendisi için yas tuttuğunu bilmediğini söyledi.


Muktyala ,diye aileye verilen kadının kim olduğunun ortaya çıkarılması için çalışmalar devam ediyor.


 

SimplePortal 2.3.6 © 2008-2014, SimplePortal