HeYBeCooL Forumun'a Hoş Geldin 👋, Ziyaretçi

Eğer bu, Forum'a ilk göz gezdirişinizse Şunu bilmenizi isteriz ki; Heybecool Forum'a üye olmak, dışarıdan forumu görüntüleyen ziyaretçilere oranla büyük ayrıcalıklar kazandırır. Bunların başlıcaları konu açabilme, mesaj gönderebilme, katılımda bulunabilme, anketlere oy kullanabilme ve üyelerle özelden yazışabilme gibi haklardır. Siz de hemen şimdi, kaydolmayı düşünüyorsanız KAYIT OL butonuna dokunun ve üyelik kaydınızı gerçekleştirin.

Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'tan neden boşandığını ilk kez anlattı: Kumar oynuyordu ve ben kaza geçirdiğimde beni yalnız bıraktı​

Chloe Loughnan, 2019 yılında boşandığı Serdar Ortaç'la yaşadıklarını ilk kez anlattı. Ortaç'ın kumar bağımlılığı yüzünden takılarını dahi bozdurduğunu iddia eden Chloe, "Kumar oynadığı ve benimle kötü konuştuğu için çocuk sahibi olmak istemedim. Miami'de geçirdiğim kazada yüzüm parçalandığı için 'Eskisi kadar güzel olmayacaksın, seni istemiyorum, çirkinleştin' deyince boşanmak istedim" dedi.

Yıllar önce klip çekiminde tanışan şarkıcı Serdar Ortaç ile İrlandalı model Chloe Loughnan 2014 yılında nikah masasına oturmuş 2019 yılında da tek celsede boşanmışlardı. Boşandıktan sonra nafaka yüzünden birbirine giren çiftten Loughnan ilk kez konuştu. Ortaç'ın kumar ve kötü konuşmalarından dolayı şarkıcıdan çocuk sahibi olmak istemediğini söyleyen model, geçirdiği trafik kazası sonrası gördüğü muameleden dolayı boşanma kararı aldığını anlattı

"BENİM IRKIMDA BOŞANMA HOŞ KARŞILANMADIĞI İÇİN HER GÜN AĞLAYIP BELLİ ETMEDİM"​

YouTube kanalında yayınlanan Konuşa Konuşa programına konuk olan Chloe Loughnan, "Biz 4 sene önce boşandık ve ben bu zamana kadar konuşmak istemedim. Yanlış haberler biter diye sustum ama ben de bir insanım. Evliyken benimle güzel konuşurken boşanınca kötü konuşmaya başladı. Biz tek bir avukatla anlaşmalı olarak boşandık. 8 senemi verdim ve hiçbir şey istemedim. Benim ırkımda boşanmak olmadığını çok sabrettim ve terapi aldım. Hiçbir zaman boşanmayı düşünmedim, ailem de bunu kabul etmez. Her gün ağlıyordum ama dışarıya yansıtmadım" dedi.

Chloe Loughnan, Serdar Ortaç'la evliliği ve boşanma sebeplerini anlattı

"TAKILARIMI BOZDURUP KUMAR OYNUYORDU, BU YÜZDEN ÇOCUK YAPMADIM"​

Serdar Ortaç'ın kumar bağımlılığından dolayı kendisine aldığı takıları dahi sattığını söyleyen model, "Eski kocam kumarı benden daha çok sevdi. Oynamaması için her şeyi yaptım. Evlenmeden önce kumar oynamamasını söylemiştim. Bu yüzden riske girmemek için çocuk yapmadım. Kendimi evimde rahat hissetmedim ve güvenmedim. Serdar benim takılarımı satarak kumar oynuyordu. Bütün evlilikte kavgalar olur ama bizim kavgalarımız normal değildi. Evliliğin ilk günlerinde tartıştığımız ona cevap verirdim ama zamanla beni bastırdığı için cevap vermiyordum. Dışarıda bile tartıştığımız etrafımızdaki insanlar bize bakıyordu" ifadelerini kullandı.

"HASTANEDE BENİ YALNIZ BIRAKINCA BOŞANMA KARARI ALDIM"​

2018 yılında Miami'de geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen ve o süreçte Ortaç'ın sözlerinden dolayı boşanma kararı aldığından bahseden Choe Loughnan, sözlerine şöyle devam etti: "Sabrım kalmadı ve çocuk yapmak istediğim için mecburen boşandım. Ben kimsenin evine haciz göndermedim. Eski kocamdan para alamıyorum. Ayrıldıktan sonra kıyafetlerimi bile alamadım. Ne ev ne araba istedim. Sadece topladığım eşyalarımı göndermesini istedim ama onu bile yapmayarak başkalarına vermiş. Sırf ben geri dönmedim diye. Miami'de çok kötü bir kaza geçirdim ve yalnız kaldım. Ben onu hastalığında hep yanındaydım, istediği her şeyi yaptım. Evlilik böyle olamaz. Boşanmayı da kaza sonrası hastanede kalırken verdim. Geçirdiğim kazada belim dahil birçok yeri kırıldı, yüzümün bir tarafı neredeyse yok. Serdar'ı görüntülü aradığımda bana 'eskisi kadar güzel olamayacaksın. Sana iyi oldu, beni burada yalnız bıraktın' diyordu. Boşanmak isteyince de 'ben de seni istemiyorum. Bak ne hale geldin, yüzün çirkinleşti' dedi."

FORUM HAKKINDA

HeyBeCooL Forum , 07 Ağustos 2023 yılında Türkçe yayın yapan bir paylaşım sitesidir. İçerik: Eğlence, bilgi, sanat, moda, tasarım, haber ve güzellik gibi pek çok alanda içerik paylaşan HeyBeCooL sitesi, isteğe bağlı paylaşım yapmakta'dır. Websitesi, her gün yeni içerikler yayınlayan www.heybecool.net’dir. Siz HeyBeCooL Forum'da profil oluşturup, en beğendiğiniz içerikleri HeyBeCooL'da paylaşabilirsiniz. HeyBeCooL'daki içerikleri takip ederek, yorumlayabilir, diğer kullanıcıları takip ederek onların eklediği içeriklere rahatlıkla ulaşabilir ve sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir. 5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımlar BURADAN bize ulaşıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır. Sitemizde Bulunan Videolar YouTube, Facebook, Dailymotion, v.b. video paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Telif hakları sorumluluğu bu sitelere aittir. Videoların hiç biri sunucularımızda bulunmamaktadır.