Virüs,Trojan,Malware,Solucan,Zararlı Reklam Yazılımları Temizliği

Forbidden

Silence Is The Most Powerful Scream
Administrator
Katılım
18 Eki 2014
Mesajlar
10,169
Tepkime puanı
319
Puanları
370
Yaş
29
Konum
ιѕтαηвυℓ
https://youtu.be/5NrySsTa9xg

ARKADALAR SİZLER İÇİN BİLGİSAYARIMA VİRÜS BULAŞTIRDIM.ARADIĞINIZ HERSEY BURADA.Belkide en faydalı dersimi izliyor olacaksınız.BU DERSTE KAPSAMLI OLARAK BİREBİR KENDİ KULLANDIĞIM EN İYİ YAZILIMLARLA VİRÜS,,trojan (truva atı), Backdoor(arka kapı), Worm (solucan), Adware (reklam yazılımı) gibi kötü amaçlı birçok zararlı yazılıımı temizleyeceğiz.Chrome virüsü,zararllı reklam virüsleri vs.. Detaylı bir anlatımla kullandığım ve birebir sonuç aldığım programları kurup videom da uygulayarak tüm virüs ve zararlı yazılımlardan nasıl kurtuldum canlı şahit olacaksınız.

KULLANILAN YAZILIMLAR:
1.Malwarebytes' Anti-Malware
2.Hjackthis
3.AdwCleaner
4.Combofix
5.Spyhunter
---------------------------------------------------------------------------
1. Malwarebytes' Anti-Malware
Malwarebytes' Anti-Malware, kullanımı kolay, etkili ve popüler bir zararlı yazılım kaldırma aracıdır. Malwarebytes' Anti-Malware kendi teknolojisi ile zararlı yazılımları tespit eder, yokeder ve malware tehditini ortadan kaldırır. Malwarebytes' Anti-Malware çalışan her süreci izler.

2.Hjackthis
Hijackthis mükemmel bir detektör ve temizleyici. Özellikle browser(explorer,chrome,mozilla) eklentileri konusunda çok başarılı. Sistemi analiz ederek sisteme sonradan eklenen tüm zararlı yazılımları bulur.
3. AdwCleaner, bilgisayarınızda dikkat etmeden kurduğunuz ve bilgisayarınızın anasayfasını değiştiren, istemediğiniz toolbar yazılımları yükleyen uygulamaları ve eklentileri kaldıran ücretsiz bir programdır.
AdwCleaner kullanmanız söylendiyse, muhtemelen bilgisayarınız istenmeyen programlar içerdiği içindir.

Bu tip programlar genelde sizin yüklemeye çalıştığınız bir programın yanında yüklenir. Browserinizi yavaşlatıp anasayfanızı değiştiren araç çubukları gibi.

Bu programların yüklenmesini ve bilgisayarınızın yavaşlamasını istemiyorsanız şunları öneririz:
• Bir programı her zaman sadece üreticisinden veya güvenilir sitelerden indirin.
• Bir programı yüklerken "Next" "Next" ya da "ileri" "İleri" diye kontrol etmeden sakın geçmeyin, şartlarını ve tüm yazıları dikkatlice okuyun.
• Eğer yükleyeceğiniz programların yanında toolbarlar gibi birşeyler önerildiyse, bunlarla ilgili kutuları seçmeyin, eğer seçiliyse işaretleri kaldırın.
• Antivirüs progranızında PUP olarak belirtilen istenmeyen programları bildir seçeneğini varsa işaretleyin.


4.Combofix Bir malware temizleme yazılımı dır. Amvo.exe denilen başbelası virüsü combofizle temizleyebilirsiniz. Çoğu virüs programı nın çözüm bulamadığı bir virüstür. Yerleştiği sistemin performansını fazlasıyla düşürür.

5.spyhunter Yaklaşık 30.000 farklı tehditi tanıdığından etkili bir programdır. İşim gereği bir çok programı test etmek durumunda kalıyorum. sisteme bulaşmış casus programları, bir çok spyware ad-Aware programı ile tarattım , içlerinde yüzde yüz başarı veren ve kötücülleri kökünden kazıyan eniyi programlardan biri SpyHunter programı oldu.
 
Üst Alt